Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi
 • 0
 • 412
 • 23 Haziran 2017 Cuma
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi kısa zamanda forma girebilirsiniz. Euro vizyon yarışmasında ülkemizi temsil eden Hadise, yarışmaya girmeden önce kendisini bir haftada 5 kilo verdiren zayıflama programına odaklayarak, 58 kilodan 53 kilograma kadar geriledi. Bu zayıflama programını paylaşan, Hadise forma girmek isteyenlere kısa zamanda çare olunabilecek bir diyet programı olduğunu söyledi.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 haftada 5 kilo verdiren zayıflama diyetini, vahsibati.net olarak paylaşıyoruz. Kilolarınızdan kurtulmanız için bu diyet programını spor ile destekleyerek daha sağlıklı kilo verebileceğinizi unutmayınız.

1 haftada 5 kilo verdiren diyet programının sabah kahvaltısında; 
1 dilim kepekli ekmek, bir dilim yağsız beyaz peynir, bir adet orta boy domates, bir adet biber bunların yanında bir bardak şekersiz yeşil çay içilmelidir.

1 haftada 5 kilo verdiren diyet programıhızlı kilo kaybına neden olduğu için ara öğünlerde bol, bol meyve ile destek yapmalısınız. Sabah kahvaltısından öğlen öğününe kadar geçen süre zarfında mevsim meyveleri yenebilir. Örneğin yaz ayında başlanmış ise bu diyete, karpuz, kavun, kayısı, kiraz, kayısı gibi meyveler tüketilebilir.

Bir haftada 5 kilo verdiren diyetin öğlen yemeğinde;
 Mevsim salatamız, bol limonlu olmak üzere. Bir dilim beyaz peynir, haşlanmış bir adet tavuk budu, bir adet bonfile olmak üzere öğlen yemeğimizi tamamlıyoruz. Öğlen yemeğinin ardından yeşil çay içerek zayıflama sırrından faydalanıyoruz. Öğlen yemeğinin üzerinden geçen 30 dakikalık dilimden sonra, 45 dakika bisiklet sürmenizi, ya da yürümenizi vahsibati.net olarak tavsiye ediyoruz.

Akşam yemeğine geçmeden önce ara öğünlerde;
 Mevsim meyveleri yenebilir. Marul, tere, dereotu, semizotu gibi yeşillikler yenebilir. Yanında bir dilim kepekli ekmek yenmelidir.

Akşam yemeğinde; Etsiz nohut ya da fasulye yemeği, yanında bir kâse yoğurt, mevsim salata ve iki dilim çavdar ekmeği olmak üzere akşam yemeği tamamlanır. Gece yatmadan önce yağsız süt veya yeşil çay içebilirsiniz. Bu diyette şeker, tuz, unlu gıdalardan uzak durulmalıdır. Diyet programlarını uyguladığınız günler çeşitli egzersiz hareketleriyle destekleyerek daha sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Doktorunuza başvurmadan diyete başlamayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM