Hilal ÖMER
Hilal ÖMER
homer@vahsibati.net
Ameliyatsız Burun Estetiği
 • 0
 • 265
 • 24 Haziran 2017 Cumartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Ameliyatsız burun estetiği, ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar, ameliyatsız burun estetiği videosu, ameliyatsız burun estetiği nasıl yapılır? Bıçak altına yatmadan, burun bölgenizde yaşadığınız sorunları artık çözebilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burnunuzun kalkık ya da eğri olduğunu düşünüyor ve güzel bir buruna sahip istiyorsanız. Ameliyat gibi bıçak altına yatmak gibi bilinçaltınıza yerleşen o kâbusları artık görmenize gerek yok. Çünkü artık ameliyatsız bir şekilde burun ve kulak gibi bölgeleri estetik operasyon yaptırabiliyorsunuz.

Burun bölgenizin kök bölgesine tam olarak botox enjeksiyonu yapılıyor bu sayede burunun uç bölgesi aşağıda ise yukarı doğru kaldırmak mümkün oluyor. Botox tek başına kullanabileceği gibi bir çeşit dolgu ile birlikte daha iyi sonuçlarda verebiliyor. Çünkü tek başına botoxun burnunuza olan etkisi 5-6 ay gibi bir süre olacaktır. Bu süre zarfından sonra tekrar burnunuz normal sürece döner. Bu uygulamayı yaklaşık olarak estetik uzmanlar 5-6 dakikalık bir seans içerisinde halledebiliyorlar.

Ameliyatsız Burun Estetiği
Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun bölgesine yapılan estetikten sonra kemiklerin biraz fazla alınıp çukurlaştığını dile getirenler gülme esnasında yüzde oluşan mimiklerde bunny line denen çizgilerin oluştuğunu söylüyorlar. Buda yüze daha yaşlı bir hava kattığı için bu çizgileri botoks yöntemi ile halledebiliyorsunuz. Buruna uygulanan birinci botoksun amacı bu oluyor. İkinci olarak uygulanan botoks ise burnun hemen ön kısmının düşük olan kişiler için uygulanıyor, düşük olan burun ikinci uygulama ile kaldırılıyor.

Gülerken de bu çizgilerden kurtularak ve burun ucunuzun da biraz yukarıda olmasını sağlayarak buruna ayrı ve hoş bir görünüm veren estetik uzmanlar, burun kanatları içinde burun altı deliklerine kas yapıyorlar. Böylece burun estetik bir operasyondan geçtiğini tamamen unutturuyor. Estetiksiz bir şekilde burun ucuna yapılan botoks sayesinde ameliyatsız bir şekilde burun görünümünüzü düzelttirebiliyorsunuz.

Ameliyatsız burun estetiği tekniği ile birlikte bu işlem 4-5 aydan 2-3 yıla kadar uzayabiliyor. Alçı, sargı çeşitli araçlara ihtiyaç duyulmuyor. Sadece ilk uygulanan botokslardan sonra evde buz uygulaması yapılıyor. Buda burunda oluşabilecek morlukları ve şişlikleri en aza indirmek için. Daha güzel ve daha hoş bir buruna sahip olmak istiyorsanız, burun estetik uzmanları ile karşılıklı diyalog kurup, sorularınızın yanıtlarını almalısınız.

Estetik operasyonlar gerçekten uzmanlık isteyen ve tecrübe isteyen sağlık ve güzellik problemleridir. Etrafınızda referans olabilecek kişilere burun estetiği konusunda tecrübe sahibi olan estetik uzmanları ile sorunlarınızı, çözmenizi vahsiBati.net olarak tavsiye ediyoruz.

Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?  başlıklı makalemizde burun estetiği, burun estetiği nedir ve rinoplasti hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM