Hilal ÖMER
Hilal ÖMER
homer@vahsibati.net
Bitkisel Selülit Merhemi Nasıl Yapılır?
 • 0
 • 273
 • 29 Haziran 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Bitkisel Selülit Merhemi Nasıl Yapılır? Profesör Doktor Osman Müftüoğluher sabah star TV de yayınlanan sabah programında, bitkisel selülit ilacının tarifini ve yapılış yöntemlerini, açıkladı. Bununla da kalmayan, Profesör Doktor Osman Müftüoğlu, selülitleriniz için birçok önerilerde ve tavsiyelerde bulunuyor.

Birçok bayanın genel bir sorunu haline gelen selülitleri yok etmek, artık eskinden daha kolay, şifalı bitkilerin ve kozmik bilimin avantajlarından yararlanarak, çeşitli aktiviteler sayesinde selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Bitkisel Selülit Merhemi Nasıl Yapılır?

Bitkisel selülit formülünü, kendiniz yapın. Profesör Doktor Osman Mütfüoğlu, beslenme programınıza dâhil etmeniz gereken, birçok selülit formülünü ve kürünü paylaşıyor. Günde en az 3-4 fincan yeşil çay tüketmeniz öneriliyor. Selülitleri yok etmede etkin rol oynayan, yeşil çayın zayıflatıcı etkisi de vardır.

Bunun dışında ananas, nar, çilek, avokado, limon ve tüm turunçgiller selülitlerin, yok olmasına yardım eden besinlerdir. Selülit düşmanı meyveler sayesinde, selülitlerinizi eritmeye beslenme programından başlamalısınız.

Bitkisel Selülit Merhemi Nasıl Yapılır
Bitkisel Selülit Merhemi Nasıl Yapılır

Yumurta selülite iyi geliyor. Selülitten uzak durmak için, zeytinyağı ve bir miktar yumurtayı karıştırarak, iyice birbirine karışmasını sağlayınız. Daha sonra, bu kürü selülitli bölgenize masaj yoluyla, emdirme işlemini yapmanız gerekiyor.

Selülitlerini oluşturan sebepleri de incelemek gerekiyor. vahsiBati.net, olarak selülitlerinizden, kurtulmanız için uzak durmanız gereken, besin maddelerini açıklıyoruz. İlk sırada baklava, kadayıf ve tatlı türleri geliyor. Bunu takip eden kuru pastalar, hamur işleri gibi besin maddeleri ve yiyecekler, selülitlerinizin oluşumunu sağlar. Eğer, selülitlerinizden bir an önce kurtarmak ve eritmek istiyorsanız, bu tür yiyeceklere karşı kendinize diyet uygulamalısınız.

Bunun dışında lesitin maddesi içeren selülit merhemlerini, haplarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Co Enzim, Cafein gibi maddeler var ise özellikle retinal varsa çok faydası olabilir.

Son olarak, elma sirkesi ve elma suyu, selülitlerinizi yok etmede çok etkili bir bitkisel çözümdür. Bir miktar elma suyu ve elma sirkesini, karıştırarak içebilirsiniz. Selülitlerinizi yok etmede etkili olan bu formülü çeşitli selülit eritme hareketleri ile tamamlayarak, sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verebilir, görünüm olarak daha üst düzey bir forma geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bisiklet Sürerek Selülitlerinizden Kurtulun başlıklı makalemizde Bisiklet Sürerek Selülitlerinizden Kurtulun, bisiklet sürme selülit ve bisiklet sürmek selülit hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM