Tuğba DALKILIÇ
Tuğba DALKILIÇ
tdalkilic@vahsibati.net
Blog Yazarak Para Kazanmak
 • 0
 • 458
 • 27 Haziran 2017 Salı
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Blog Yazarak Para Kazanmak, Blog yazmak günümüzde oldukça yaygındır. Blog, elektronik günlük olarak hayatımızda yerini almış olsa da blogtaki içerikleriniz kaliteli olduğu takdirde bu işten para kazanmanızda mümkün olabilmektedir. Blog yazarlarının en önemli özelliği bloglarını güncel tutmalarıdır. Güncel bloglar arama motorlarında ilk sıralarda yer alarak site ziyaretinin daha fazla olmasını sağlar.

Blog Yazarak Para Kazanmak

Eğer bir internet siteniz var ise ve bunu blog olarak açtıysanız blog yazarak para kazanmak konusuna hayatınızda yer verebilirsiniz. Firmalar ürün kullanıcılarının yorumlarını her zaman merak ederler. Bugün ünlü bir makyaj markasının bile ürün yorumuna ihtiyaç duyması söz konusuyken ürün hakkında sizin de deneyim ve yorumlarınıza ihtiyaç duyduğuna emin olabilirsiniz. Bu durumda firmalar sizlere destek olarak blogunuzdan para kazanmanızı sağlayabilir.

Blog Yazarak Para Kazanmak
Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog yazarak para kazanmak için öncelikle blogunuzda hangi konuların yer almasını istediğinize karar vermelisiniz. Blog yazmak sizin kendi düşüncelerinizi takipçileriniz ile paylaşmanızdır. Bu konuda özgün yazı ve görseller blogunuzdaki trafiği arttırmanızı sağlayacaktır.

Blogunuzda firmaların ürünlerine yer vererek para kazanacağınız gibi ayrıca blogunuza reklam alarak da para kazabilirsiniz. Reklam bannerları kazancınızı ikiye katlayacaktır. Blogunuzdaki yerleşim temanıza yerleştirmiş olduğunu reklam bannerları ek kazançta destekleyici rol oynayacaktır. Ayrıca bülten çalışmaları yaparak firmalara ücret belirleyebilirsiniz.

Çoğu marka blog ve sosyal medyanın gücünü gördüğü için blog yazarları ile çalışmalar yaparak onların para kazanmasını sağlayabilmektedir. Blog yazarlığı güncel ve düzenli olarak yapıldığında mutlaka kazanç elde edebileceğiniz bir sistemdir. Gerek reklam alarak gerekse firmalar ile çalışarak bütçenize bu konuda destek olabilirsiniz. Blog yazarak para kazanmak günümüzde oldukça popüler olan ve ciddi para kazanılan bir platformdur. Yazılarınızın özgün olması sizi aranılan blog sahibi yapacaktır ve kazanç sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizde anket doldurarak nasıl para kazanılır, anket doldurarak ne kadar para kazanılır ve anket doldurularak para kazanılırmı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM