Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Çabuk Kilo Verme Yöntemleri
 • 0
 • 165
 • 29 Haziran 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Birçok kişi, çabuk kilo verme yöntemleri ile aradığı kilo verme işlemini yerine getiremiyor, doğal kilo verme yöntemlerinden uzak kalarak, çeşitli zayıflatıcı tekniklere gidiyor. Bilinçsiz yapılan bu zayıflama yöntemleri, sağlığınızı tehdit ettiği gibi, kilo uğruna hiç bir şey veremiyorsunuz.

Çabuk Kilo Verme Yöntemleri

Acil kilo verme yöntemleri var mıdır? Kilonun acil ve yavaş olanı yoktur. Önemli olan doğal kilo verme yöntemlerini tercih ederek, kilo verirken izleyeceğiniz yollar, yapacağınız diyet programları, diyet yemekleriyle birlikte sporun çok önemli bir yeri vardır.

Bugünkü konumuz olan, hızlı kilo verme zayıflama ve çabuk kilo verme yöntemlerindeki başlıkları ele alarak, sizlere doğal kilo verebileceğiniz, bir diyet programıyla birlikte uygulamanız gereken spor faaliyetlerini anlatacağız.

Yapacağınız bu program sayesinde, bunu kilo verme egzersizleri ile birlikte destekleyerek, kısa zamanda forma girecek ve vücudunuzdan memnun olup, kendinizle barışık olacaksınız. Kilolu bir kadın değildiniz, aslında zaman ve dengesiz beslenme sizi bu hale getirdi. 60 günde ideal vücudunuza kavuşabileceğiniz o kadar güzel programlar var ki.

Çabuk Kilo Verme Yöntemleri
Çabuk Kilo Verme Yöntemleri

60 günde sağlıklı kilo vermem için ne gibi yollar izlemeliyim? vahsiBati.net, olarak hepsini adım, adım açıklıyoruz. İlk önce size uygun bir diyet programını diyetisyenler aracılığı ile temin etmelisiniz. Bunun ardından ilk günler bedeninizi güçlendirmek adına bol şınav ve bacak hareketleri yapmalısınız. İlk normal olarak şınav sayınız 6-7-8 gibi rakamlarda kalacaktır. Ancak kesintisiz, 30 şınav çekebilecek bir hale gelmeniz için bir spor, fitness programı yapmalısınız.

Beslenme programı nasıl olmalıdır? Süt ve süt ürünlerinden uzak durmalı hazımsızlık ve şişkinliğe yol açtığı için bunları diyet listenizden kaldırın, daha sonra ekmek olarak kahvaltılarınızda ve öğünleriniz de çavdar ekmeğini tercih ediniz. Bunun ardından keçi veya soya sütü içebilirsiniz.

Yumurta, meyve ve yulaf ezmesi üçlüsünü kahvaltılarınız da fix diyet menüsü olarak belirliyoruz. Öğlenleri beyaz et akşamları balık salata gibi bir beslenme düzeni ile sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Yaklaşık olarak ilk gün, 7 şınav ve 15 mekik çektiğinizi düşünürsek, bir gün ara vererek diğer gün bu rakamların üzerine 3-4 adet fazla sayı koyarak 60 gün boyunca ilerleyiniz. 60 günün sonunda nizami olarak 30 şınav ve 100 mekik çeker hale geleceksiniz. Vücudunuz daha sıkılaşmış bir hale gelecek ve yağlarınızı eritmiş olacaksınız.

Belde ve kalçalarınızı eritmede en etkili yöntem olan bu spor diyet ikilisini mutlaka beraber yapmalısınız. İkisi evli birer çift gibidir, ikisi olmadan asla istediğinize ulaşamazsınız. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Ceviz suyu ile Zayıflama başlıklı makalemizde ceviz suyu diyet, ceviz suyu ile zayıflama ve ceviz suyu ile zayıflama kadınlar kulübü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM