Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Cindy Crawford Diyeti Nasıl Yapılır?
 • 0
 • 198
 • 29 Haziran 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Cindy Crawford Diyeti Nasıl Yapılır? Fotomodel Cindy Crawford ’un diyetini merak ediyor musunuz? Mankenlik ve fotomodellik dalında kuşkusuz en önemli şeylerden birisi fiziktir. Cindy Crawford fiziğini borçlu olduğu bu diyeti paylaştı. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve güzel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız. Mutlaka sağlıklı beslenmeli ve size uygun diyet programını uygulamalısınız. vahsiBati.net olarak, Cindy Crawford diyetini paylaşıyoruz.

Cindy Crawford Diyeti Nasıl Yapılır
Cindy Crawford Diyeti Nasıl Yapılır

Cindy Crawford Diyeti Nasıl Yapılır?

Diyetin ilk gününde; Sabahlarım bir dilim kızarmış ekmek, 50 gram yağsız beyaz peynir, şekersiz yeşil çay bir fincan, bir adet haşlanmış yumurta yiyoruz. Öğlen yemeğimizde, mevsim salata, 2 adet köfte ızgara olmak kaydıyla, akşam yemeğine geçmeden önce ikindi de ise bir adet elma ve bir adet portakal tüketilebilir. Akşam yemeğimizde, sebze haşlaması, 100 gram ızgara et ve bir kâse yoğurt tüketiyoruz. Gece yatmadan önce 200 ml yarım yağlı süt içebilirsiniz.

Diyetin ikinci gününde; Sabah bir dilim kızarmış ekmek, bir adet domates, bir adet salatalık, bir dilim peynir, bir adet haşlanmış yumurta ve şekersiz yeşil çay tüketiyoruz. Öğlen yemeğimizde 100 gram tavuk haşlaması, mevsim salata, bir kâse probiyotik yoğurt yiyoruz. Gece yatmadan önce 200 ml süt içebilirsiniz.

Diyetin üçüncü gününde;
 Sabah bir dilim kepekli ekmek, bir adet domates, bir adet salatalık, bir tatlı kaşığı bal, 5 adet zeytin ve bitkisel yeşil çay şekersiz olmalı. Öğlen yemeğimizde, bir kâse lahana çorbası, bir kâse yoğurt ve mevsim salata tüketiyoruz. Akşam yemeğinde; Deniz ürünlerinden bir adet somon balığı ve mevsim salata tüketilmelidir. Gece yatmadan önce süt içmiyoruz.

Cindy Crawford diyetinin dördüncü gününde; Sabah iki dilim kepekli ekmek, bir adet haşlanmış yumurta, yarım domates, yarım salatalık, 5 adet zeytin ve şekersiz bitkisel yeşil çayımızı içiyoruz. Öğlen yemeğimizde, bir tabak taze fasulye, bir kâse yoğurt ve mevsim salata tüketiyoruz. Akşam yemeğine geçmeden önce ara öğünlerde diyet bisküvisi ve mevsim meyveleri serbesttir. Akşam yemeğinde; Bir kâse lahana çorbası, bir kâse yoğurt ve mevsim salatası tüketilmelidir.

Cindy Crawford diyetinin beşinci gününde; Sabah bir dilim ekmek, bir adet domates, bir adet haşlama yumurta ve bir dilim beyaz peynirle birlikte yeşil çay içiyoruz. Öğlen yemeğinde; 100 gram tavuk haşlaması, mevsim salata ve bir kâse yoğurt. Öğlen yemeğinin ardından 30 dakika yürüyüş yapın. Akşam yemeğinde, bir adet balık, mevsim salata ve mevsim meyveleri tüketilmelidir.

Cindy diyetinde altıncı gün; Sabahları kalkar kalkmaz, bir bardak 200 ml süt içiyoruz. Daha sonra bir dilim beyaz peynir, bir adet yumurta, 4 adet zeytin ve bitkisel yeşil çayımızı içiyoruz. Öğlen yemeğinde; 5 yemek kaşığı makarna, bir kâse yoğurt ve mevsim salata tüketilmelidir. Akşam yemeğinde; 6 adet ızgara köfte, bir kâse yoğurt ve mevsim salata tüketilmelidir.

Cindy Crawford diyetinin yedinci günü; Sabah bitkisel çayımız olan yeşil çayımızla güne başlıyoruz. Bir adet domates, bir adet salatalık, bir dilim beyaz peynir ve 4 adet zeytin ile kahvaltınızı tamamlayın. Öğlen yemeğinizde diyet pizza tüketebilirsiniz. Öğlen yemeğinden sonra yürüyüş yapmanızı öneriyoruz. Akşam yemeğinde 100 gram tavuk ızgara, mevsim salata ve bir kâse yoğurt tüketilebilir.

Cindy Crawford bu diyeti uygularken tüm öğünlerde kepekli ekmek kullanmıştır. Bu diyeti sporla destekleyerek güzel bir görünüme sahip olmuştur. Diyet programlarını spor ile desteklemeniz, sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Size uygun diyeti yalnızca uzman diyetisyenler verebilir.

Doktorunuza başvurmadan diyete başlamayınız.

Bir önceki yazımız olan Kırışıklık Diyeti Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cilt kırışıkları için diyet, kırışıklık azaltan sofralar ve Kırışıklık diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM