Havva BULUT
Havva BULUT
hbulut@vahsibati.net
Cinsel Gücü Artıran Beslenme Programı
 • 0
 • 208
 • 29 Haziran 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Cinsel Gücü Artıran Beslenme Programı günümüzde, diyet ve zayıflama programlarının yanı sıra beslenme programıyla ilişkilerinizi, daha sağlıklı ve güzel bir şekilde ilerletmenin de yemek programlarından geçtiğini unutmayınız. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme ile cinsellik gibi sağlık problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Cinsel Gücü Arttıran Beslenme Programı

Evliliklerde ve uzun süreli ilişkilerde uygulamanız gereken, bir takım diyet programları ve yemekler vardır. Uzman doktorlar, sizler için aşkınızın ilk günkü gibi kalması için cinsel gücü artıran diyet ve bu isteği tetikleyen bazı beslenme ipuçlarını paylaşıyor.

Diyetisyen Ece Günay’a ait olan bu program ile birlikte, cinsel yaşamınızı daha aktif hale getirerek, partnerinizle daha uyum içerisinde olabileceğiniz bu programı, vahsiBati.net olarak paylaşıyoruz.

Çikolata; Mutluluk hormonlarını tetiklediği için ve içerisinde bulundurduğu serotonin, depamin sayesinde cinsel isteğinizi uyandırır. Bunun için çikolatayı hayatınıza katabilirsiniz.

Somon balığı; Haftada 3 kez balık tüketimi yapınız. İçerisinde bulundurduğu Omega-3 sayesinde kan akışkanlığını hızlandırmaktadır.

Cinsel Gücü Artıran Beslenme Programı
Cinsel Gücü Artıran Beslenme Programı

Domates: Cinsel isteği arttırıcı bir, besindir. Salatalarınız da sade olarak gün içerisinde tüketebilirsiniz.

Fıstık ve fındık: E vitamini deposu olan fıstık ve fındık ile cinsel gücünüzü en üst seviyelere getirebilirsiniz.

Ginseng: Cinsel isteği arttıran bir çeşit maddedir. Piyasa da tablet olarak bulunmaktadır. Rahatlıkla alıp, kullanabilirsiniz.

Zencefil; Tüm vücudu uyarıcı etkisi vardır. Birçok aktarlık alanında ve şifalı bitkilerde uzman doktorlar, zencefili önermektedir. Vücudun ısısını artırarak, cinsel açıdan uyarıcı etki yapar.

Tarçın; Hormonlarınızın daha iyi çalışmasını sağlar.

Yulaf ezmesi; Kadında cinsel isteksizliği giderici en güzel besin maddesidir. Hormonları düzenleyerek vücut direncini arttırmaktadır.

Çilek: İçeriğinde E vitamini cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırarak, cinselliği hızlandırır.

Avokado: İçeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde, cinsel arzularınızı tetikleyici bir besin maddesidir.

Cinsel gücü arttırabilecek yiyecekler sayesinde kendinize uygun diyet programını yukarıdaki besinlerden seçerek, günlük hayatınıza dâhil edebilirsiniz. Cinsel gücü attıran beslenme programıyla birlikte, daha güzel bir sağlıklı yaşam diliyoruz. Sağlıklı günler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM