Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Dez Zayıflama Hapı
 • 0
 • 223
 • 30 Haziran 2017 Cuma
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Dez Zayıflama Hapı, Dez zayıflama hapıyla, ilacıyla kilolarınıza dur diyebilirsiniz. Dez diyet ürünleriyle birlikte ideal kilonuza kavuşarak, istediğiniz bedene kavuşabilirsiniz. Almanya da ki uzman doktorların birlikte hem fikir oldukları bu ürün beslenme alışkanlıklarınızı tamamen değiştirerek, kas dokularınızı bozmadan, değiştirmeden zayıflamanızı sağlıyor. Obezitenin önüne geçmek için hazırlanmış olan dez diyet ürünüyle birlikte birçok sağlık sorununa karşı önlem alabilirsiniz.

Dez Zayıflama Hapı

Kontrollü kilo vermek, sağlıklı zayıflayabilmek için spor yaparak, düzenli beslenme programları uygulamalısınız. Bu tip zayıflama seçeneklerinde zamanı azaltmak isterseniz, diyet ürünlerine ihtiyacınız vardır. Dez diyet ürünü burada devreye giriyor.

Dez nedir?
 Dez diyet ürünü setiyle birlikte oluşan tüm ürünler yaklaşık olarak 16 gün için hazırlanmıştır. İlk etap da iki gün, diğer ürünü ise on dört gün kullanarak diyet programına başlayabilirsiniz. Diyet ürünlerini yağsız süt ile tüketmelisiniz. Bunun yerine yağsız yoğurt da tercih edilebilir.

Dez  diyet programıyla birlikte yağ kaybınız, sıvı kaybınız dengelenerek sağlığınızı etkilemez. Dez diyet programına başlarken, bazı diyet önerilerini bilmeniz gerekmektedir.

Dez diyet ürününde ilk iki gün; Yaklaşık olarak 200 ml az yağlı süte 4 ölçüm kaşığı start diyet ürünüyle günde üç saat aralarla 5 defa içeceksiniz. Bu başlangıç ürününü sadece iki gün kullanacaksınız. 2 günlük diyet süresince sağlığınız için günde 8-10 bardak su 2-3 litre su içmeniz önerilmektedir. Diyet programının ilk günü başlangıcı çok önemlidir.

Dez diyetinde üçüncü gün; 
Sabah en geç 11:00’a kadar sabah kahvaltısını yapmalısınız. Kahvaltıda ekmek olarak çavdar ekmeği tercih edilmelidir. Bir dilim peynir, bir tatlı kaşığı bal ya da reçel, bir adet haşlanmış yumurta, 5-6 adet zeytin, sebzelerden havuç, marul, yeşilbiber, domates ve salatalık tüketilebilir.

Kahvaltı saatinden beş saat sonra ikinci aldığınız diyet ürünü kutusuna öğlen yemeğinde başlamalısınız. Sabah saat 10:00 da kahvaltı yaptığınızı düşünürsek, 15:00 da ikinci kutuyu öğle yemeği yerine alacaksınız. Yine 5 saat sonra akşam yemeği yerine ikinci kutuyu alacaksınız. 300 ml az yağlı süt ile 2 ölçüm kaşığı dez öğle yemeği ve akşam yemeği terine alınmalıdır. Diyetin ara öğünlerinde ve açlık hissi duyulduğunda, domates, yeşillik, biber ve salatalık yenebilir. Yeşil çay içebilirsiniz. Bitkisel çayları vahsiBati.net olarak tavsiye ediyoruz.

Dez diyetinde yenmemesi gerekenler;
 Özellikle salam, sucuk, pastırma, kızartmalardan uzak durun. Diyetin başarılı olması sizin kararlılığınıza bağlıdır. Bu zayıflama ürününü sporla desteklerseniz, formunuza daha çabuk kavuşabilirsiniz.

Dez diyetinin son aşaması; İdeal kilonuza 3 kilo kaldığında sadece sabah kahvaltısı yapacak ve iki öğün dez diyet ürünü kullanacaksınız. Diyet bitiminde verdiğiniz kiloları tekrar almamak için düzenli yemek alışkanlıklarını kendinize diyet boyunca kazandırın. Sabah kahvaltılarınızı muhakkak yapın. Diyet boyunca bol, bol su tüketin. Sağlıklı ve ideal kilonuza kavuşmak için, düzenli egzersizler yapın. Doktorunuza başvurmadan hiçbir diyet programına başlamayınız. Sağlıklı zayıflamalar.

Bir önceki yazımız olan Demet Dedeoğlu Zayıflama Sırları başlıklı makalemizde demet dedeoğlu zayıflama sırları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM