Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Diş Sararması Nasıl Geçer?
 • 0
 • 413
 • 30 Haziran 2017 Cuma
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Diş Sararması Nasıl Geçer? diş sararması nedenleri, diş sarılığı nasıl giderilir, diş sarılığı tedavisini biliyor musunuz? Diş etlerimize ve dişlerimize, yeteri kadar özen ve bakım göstermediğimiz için, bir süre sonra dişlerimiz eskisi gibi parlak ve beyaz gözükmemeye başlar. Aynaya geçince, dişlerinizin sarardığını fark edersiniz. Gülümsemekte zorlanırsınız.

Diş Sararması Nasıl Geçer?

Diş sararması nedenleri nelerdir? Diş sararması nedenlerini vahsiBati.net, olarak araştırdık ve bakın hangi sonuçlara ulaştık. Öncelikle kişiler, düzenli olarak dişlerini günlük bir periyotta fırçalamıyorlar. Bu eksi bir davranış oluyor. Bununla birlikte gün içerisinde kahve tüketilmesi, sigara içilmesi dişlerimizi sarartıcı etkenler arasındadır. Bütün bunları yaparken, dişlerimizi fırçalamayı ihmal edersek, bu tip sarılıklar meydana gelebilir.

Diş Sararması Nasıl Geçer
Diş Sararması Nasıl Geçer

Diş sarılığı tedavisini bitkisel çözümlerle de uygulayabileceğiniz gibi, diş hekimlerinde dişlerinize diş taşı temizliği de yaptırabilirsiniz. Belirli bir ücret karşılığında, ama bedava yoldan dişlerinizi beyazlatmanın yolu da var. Bitkisel formüller ile bunu yapabilmeniz mümkün, diş beyazlatıcı yöntem olarak sizlere özel bir tarif veriyoruz.

Diş sararması nasıl geçer? Bir çay kaşığı karbonat, yarım adet limon suyu, 3 damla organik saf zeytinyağı ile malzeme listemizi tamamlayalım. Bu işlemin ardından bütün malzemelerimizi, bir kâsede karıştırarak, birbirine emilimini sağlayalım. Dişlerimizi her gün düzenli olarak sabah ve akşamları bu karışım ile fırçalayarak, 7 gün sonunda istediğimiz beyazlığa kavuşabilir, diş sararmalarından kurtulabiliriz.

Bu bitkisel tedavi yöntemini uyguladıktan sonra, sigara gibi, kahve, çay gibi alışkanlıklarınızı azaltarak, düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanızı öneriyoruz. Bu diş sağlığı bilgisi, diş sararması nasıl geçer, diş sararması nedenleri, diş sarılığı nasıl giderilir, diş sarılığı tedavisi gibi aramalarınızda sizlere kaynak olabilecek, bir bitkisel formül tarifidir.

 

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatmak için Bitkisel Çözümler başlıklı makalemizde diş beyazlatıcı bitkisel çözümler, diş beyazlatmak bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu ve diş beyazlatmak için bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM