Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Diyet Sprey Nedir?
 • 0
 • 533
 • 01 Temmuz 2017 Cumartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Diyet sprey, diyet sprey kullanıcı yorumları, diyet spreyi, diyet sprey kullananlar, diyet sprey nedir? Biliyor musunuz? Günümüzde zayıflama teknikleri artık kendini her geçen gün yeni bir teknolojiye bırakıyor. Diyet spreyi de bunlardan bir tanesi olarak gözlemlenebilir.

Diyet Sprey Nedir?

Sağlıklı ve doğal kilo verme sürecini, zayıflama haplarını kullanmadan, ya da çeşitli diyet yardımcılarından yardım almadan kilo vermek, gerçekten herkesin başarabileceği bir şey değil.

Genel olarak, zayıflama haplarını ve diyet spreylerini ya da çeşitli zayıflama bantlarını kullanan kişiler, sabırsız ve kilosundan hemen kurtulmak isteyen kişilerden oluşmaktadır. vahsiBati.net olarak, biz sizlere doğal ve sağlıklı kilo vermenin spor ile olduğunu ve yardım almadan yani çeşitli kimyasal ilaçlar ya da spreyler kullanmadan verilebileceğini söylemiştik.

Ancak, gerçekten artık ideal kilosunun kat, kat üzerinde olan kişilere bu tür zayıflama ürünlerini tavsiye edebiliyoruz. Bu ürünleri mutlaka doktorunuza danışarak kullanınız. Çünkü vücudunuza karşı ters bir reaksiyon göstermesi durumunda çeşitli sağlık sorunlarını bünyenize getirebilirsiniz.

Diyet sprey nedir biraz bahsedelim. Bu sprey kolay kullanımlı ve çok özel değişik formüller ile tasarlanmıştır. Beyine çeşitli etkiler göndererek, tokluk hissi yaratıyor. Sprey ağız yoluyla kullanılıyor. Midenize etki ederek, iştah kaybını sağlayarak. Daha az yemenizi sağlıyor.

Ürün kullanıldıktan yaklaşık olarak 10-15 dakika içerisinde etkisini gösteriyor. Diyet spreyini nasıl kullanmalısınız? Açlık hissettiğinizde ya da yemek öğünlerinize başlamadan yarım saat önce 2 sprey olmak üzere ağzınıza sıkıyorsunuz.

Gün içerisinde maksimum olarak 4-5 kez kullanmanız tavsiye ediliyor. Ortalama olarak 1 şişenin kullanım süresi 2 hafta olarak belirlenmiştir. Bu tür ürünleri doktor nezaketinde ve tavsiyesinde kullanmanızı öneriyoruz. Ayrıca hamile olan bayanların ürünü kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Diyet Gözlüğü başlıklı makalemizde büyüteç diyet, büyüteç diyeti ve Diyet gözlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM