Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Diyet Yüzüğü Nedir?
 • 0
 • 169
 • 01 Temmuz 2017 Cumartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Diyet Yüzüğü Nedir? Diyet ve zayıflama yüzükleriyle birlikte sağlıklı kilo verebileceğinizi biliyor musunuz? vahsibati.net, olarak zayıflama yüzüğü kullanan kişilerin yorumlarını ve düşüncelerini sizler için araştırdık ve analiz ettik, genel olarak diyet yüzüğü kullanan kişilerin yorumları olumlu yönde, ancak sadece yüzükten her şeyi beklememek gerekiyor, spor ile bunu desteklemeniz daha kısa vadede zayıflamanıza yardımcı oluyor.

Diyet Yüzüğü Nedir

Diyet yüzüğü nedir, nasıl bir şeydir?

Akupunktur felsefesöre göre insan vücudunda bulunan 12 çift ve 2 tane tek olmak üzere toplam 14 adet meridyen bulunmaktadır. Bu meridyenlerin üzerinde bulunan yaklaşık 360 ayrı nokta vardır. Bu noktaları yüzük ile uyararak daha olumlu ve güzel sonuçlar alınmaktadır.

Zayıflama yüzüğü kullanmayan kişilerde genel olarak beslenme düzeni şöyledir. Yemek yendikten sonra kişinin beynine doyduğunu hissettiren uyarı yaklaşık olarak yemek yeme işleminden 25 dakika sonra gider. Fakat bu süre zarfı ne kadar kısa görükse de bu his içerisinde hala atıştırma ve yeme hissiniz olacaktır. Diyet yüzüğü burada devreye giriyor ve bu zamanı çok az bir zamana minumize ederek doyduğunuzu hemen, hissederek doyduğunuzu daha çabuk hissedebiliyorsunuz.

Diyet Yüzüğü Nedir
Diyet Yüzüğü Nedir

Diyet yüzüğünün üzerinde bulunmakta olan mıknatısların verdiği elektrik sayesinde açlığını yatıştırır, hissettirmemeyi sağlamaktadır. Diyet yüzüğünün nasıl kullanılması gerektiği yararları ve tepkilerini vahsibati.net olarak paylaşıyoruz. Zayıflama yüzüğünü ilk kullanacağınız an ayaklarınızda elektriklenmeler hissedecek, bacağınız uyuşmuş gibi olacak, hafif bir karıncalanma hissi gelecektir. Mıknatıslar sinirlerinizi uyarması sonucu böyle bir karıncalanma hissedebilirsiniz.

Diyet yüzüğünü taktıktan sonra vücudunuzdaki kan dolaşımı artacak ve soğuk olduğunu düşündüğünüz yerler, evinizin çeşitli odalarında siz artık daha sıcak olduğunuzu hissedeceksiniz, kan dolaşımınızın hızlanması neticesinde.

Diyet ve zayıflama yüzüğünü kullanmaya başladığınız andan itibaren, günde minimum en az 2 saat ayağınızda bu yüzüğün durması gerekiyor. Toplamda 9-11 gün arasında her gün en az 2 saat takarak ilk etkileri 10 gün sonunda görebilirsiniz.

Diyet yüzüğüyle birlikte sağlıklı zayıflama yöntemlerini de uygulayabilirsiniz. Size uygun diyet programlarıyla birlikte daha uygun ve kesin çözümler alabilirsiniz. Bunu çeşitli egzersiz faaliyetleriyle desteklemenizde yarar vardır.

Diyet Yüzüğü Nedir
Diyet Yüzüğü Nedir

Diyet yüzüğünün etkileri nelerdir?

İştah merkezinizi daha uygun hala getirir, az yeme hissi yaratır. Mide yanması ve mide kazıntısı gibi durumlar olmadığı gibi, aç olduğunuzu çoğu zaman size unutturacak bir üründür. Halsizlik ve bitkinlik gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Enerjik ve hareketli olursunuz.

Vücudunuzda oluşabilecek yağ potansiyelini en az seviyeye indirir, diyet yüzüğünüz terden ya da sulardan etkilenmez, banyo yapabilir, denize girebilir, havuzda dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz. Çıkarmanıza gerek yoktur. Bu diyet ürünüyle birlikte size uygun beslenme programını diyet listelerimizden seçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Diyet Sprey Nedir? başlıklı makalemizde Diyet sprey, diyet sprey kullananlar ve diyet sprey kullanıcı yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM