Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Diyette Sabah Kahvaltısının Önemi
 • 0
 • 178
 • 01 Temmuz 2017 Cumartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Diyette Sabah Kahvaltısının Önemi, diyet ve beslenme konusunda, uzmanlaşmış alanında birçok farklı zayıflama ipuçlarını yer veren, Taylan Kümeli diyette kahvaltının önemini anlatıyor. Sabah kahvaltılarının diyet programlarında çok önemli olduğunu söyleyen diyetisyen, birçok zayıflamak isteyen kişinin kahvaltı alışkanlığını kazanması gerektiğinin altını çiziyor.

Diyette Sabah Kahvaltısının Önemi

Diyette sabah kahvaltısının önemi ve yeri çok büyüktür. Güne başladığınız, ilk öğün olmakla birlikte, sabah kahvaltısı için bir diyet programınız muhakkak olmalıdır. Örneğin, sabahları limonlu su ile zayıflama yolunu tercih ederek, güne limon ile başlamanız da çok fayda vardır.

Diyette Sabah Kahvaltısının Önemi
Diyette Sabah Kahvaltısının Önemi

Bununla birlikte örnek olarak sabah kahvaltısı diyeti için bir menü hazırlayalım.

Güne başlıyorsunuz, uyandınız, elinizi yüzünü yıkadıktan sonra, hemen ılık suyumuzun içerisine bir adet limon sıkarak bunu içiyoruz. Yaklaşık olarak 15-20 dakika sonra kahvaltıya oturabiliriz.

Kahvaltımızda, bir dilim yağsız peynir, bir adet domates, bir adet yeşilbiber, bir adet salatalık, bir adet haşlanmış yumurta, 5-6 adet maydanoz, 3-4 adet tere gibi yeşilliklerden faydalanabiliriz. Bununla birlikte zayıflatıcı bitkisel çayları kahvaltımızda desteklersek, daha sağlıklı ve metabolizmamızı hızlandırabileceğimiz bir yöntem uygulamış oluruz. Yeşil çay gibi bitkisel çayları içebilirsiniz.

Ünlü diyetisyen, Taylan Kümeli sabah kahvaltısında dikkat edilmesi gereken hususları ve zayıflamada kahvaltının önemini açıklıyor. İlgili videoyu izleyerek daha sağlıklı ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu zayıflama bilgisi, diyette kahvaltının önemi, diyette kahvaltıda ne yenir, diyette kahvaltı, diyette sabah kahvaltısı, Taylan kümeli sabah kahvaltısı gibi kelimelerinizdeki aramalarınıza yanıt olabilecek bir diyet bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Diyet Sprey Nedir? başlıklı makalemizde Diyet sprey, diyet sprey kullananlar ve diyet sprey kullanıcı yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM