Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Evde Diş Beyazlatma Teknikleri
 • 0
 • 225
 • 02 Temmuz 2017 Pazar
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Evde Diş Beyazlatma Teknikleri, evinizde, ofisinizde diş doktorlarına gidecek vaktiniz mi yok? O halde, evde, ofiste her yerde uygulayabileceğiniz, size özel diş beyazlatma tekniklerini uygulayabilirsiniz. İnsanların diş renkleri birbirine uymayabilir. Her insanın diş rengi farklı olabilir. Birçok insan bu konuda doğuştan şanslı olabiliyor. Bazen de kronik ve genetik nedenlerden dolayı doğarken koyu bir diş renginiz olabilir.

Evde Diş Beyazlatma Teknikleri
Evde Diş Beyazlatma Teknikleri

Evde Diş Beyazlatma Teknikleri

Bu problemler genel olarak genetik esaslara dayanmaktadır. Anneniz de ya da Babanız da böyle bir konu mevcut ise, sizde de olması gayet normal bir durumdur. Bu tür durumlarda diş beyazlatma tekniklerimiz sizde % 100 bir sonuç yaratmayacaktır. Ancak, dişleriniz doğarken bembeyaz ve bakımsız bir süreç geçirdiyseniz, bu süre zarfında sararmış olan dişlerinizi tekrar parıl, parıl bembeyaz yapabilirsiniz.

Dişlerinizin, beyaz olması çok rahat gülmenizi sağlayacaktır. Dişlerinizden utanmaya son verin. Karbonat ile diş beyazlatmayı mutlaka hepimiz duymuşuzdur. Ancak biz karbonatı tek başına kullanmayacağız. Karbonat ile birlikte çileğinde dişlerimizdeki beyazlatma etkisini kullanacağız. Çilek kanamayı durdurucu bir etki yaratmaktadır. Dişlerinizin yüzeyinde oluşmakta olan sarımsı tabakanın önüne geçecektir. Çileği bu yüzden kullanacağız.

Bir miktar çilek ile bir miktar karbonatı birbirine karıştırarak iyice ezin. Macun haline gelinceye kadar karıştırmaya devam edin. Daha sonra diş fırçanıza yapmış olduğumuz karışımdan biraz ilave ederek, dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Dişlerimizi iyice fırçalayana kadar su ile dişlerimizi temas ettirmiyoruz. İşlem bittikten sonra en son su ile ağzımı güzelce temizleyebiliriz. Bu işlemi her gün sabah ve akşam olmak üzere iki kez 2 hafta boyunca devam ederek, 14 gün sonra arasındaki farkı kendiniz göreceksiniz.

Diş doktorları sizlere özel olarak şeffaf plakların içine beyazlatıcı jeller verir. Siz bu jelleri dişlerinizin üzerine takarak evde diş beyazlatma tekniği uygulayabilirsiniz. Uygulama süresi tamamen diş doktorunuza bağlıdır. Uygulama süresi olarak minimum 5 dakika minimum 10 dakika olarak belirtilmektedir. Bu jeller diş etine temas etmediği için gayet güvenilir, bir diş beyazlatma tekniğidir.

Diş beyazlatmak için bitkisel formülleri de deneyebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Marankinin diş beyazlatma konusunda birçok kürü mevcut, bu kürleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda İbrahim Saraçoğlunun diş beyazlatmak için bitkisel kürlerinden de yararlanabilirsiniz. Unutmayın, dişleriniz baktıkça güzelleşir, beyazlaşır.

 

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatmak için Bitkisel Çözümler başlıklı makalemizde diş beyazlatıcı bitkisel çözümler, diş beyazlatmak bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu ve diş beyazlatmak için bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM