Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Gen Testi ile Kilo Vermek
 • 0
 • 297
 • 03 Temmuz 2017 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Gen Testi ile Kilo Vermek, sağlıklı zayıflamak için, bugün ATV ana haber bülteninde izlemiş olduğum “gen testi ile kilo verme” yönteminden bahsetmek istiyorum. Aslında zayıflamanın testlerden geçtiğini daha önce York testiyle fark etmiştik. Gen testi size yapılan tahliller sonucunda vücudunuza kilo aldıran besinlerin listesini ayırt etmenizi sağlayan bir zayıflama testi olarak kabul edilebilir. Hızlı kilo vermenin sırrı genlerde saklıTükürük ile yapılan gen testi şifrelerinizi çözüyor ve size uygun beslenme şeklini belirliyor. İleride yaşayabileceğiniz, hastalıklara karşıda uyarıyor.

Gen Testi ile Kilo Vermek
Gen Testi ile Kilo Vermek

Gen Testi ile Kilo Vermek

Gen testi nasıl yapılıyor? Gen testinin yapılış yöntemi, tükürük örneğiniz, numune olarak alınarak incelenmesi için laboratuvarlara götürülüyor ve yaklaşık olarak 1 ay süren çalışmalar sonucunda, size bir rapor sunuluyor.

Gen testi raporunda neler yer alıyor? Öncelikle, gen testi ile zayıflamak isteyen kişilerin vücuduna kilo aldıran ve zarar veren besinler listelenerek, diyet programından bu besinler çıkarılıyor. Bununla birlikte, ileri ki yaşlarda yakalanabileceğiniz, hastalıkların listesi size sunuluyor. Örnek vermek gerekirsek; 5 yıl sonra kanser riski, kolesterol, kalp damar rahatsızlıkları, Alzheimer gibi çeşitli hastalıklar bir sağlık hastalığı testinden geçerek, hangi hastalıklara karşı yakalanma riskiniz olduğunu tespit ediyor ve size hem kilo verdirici, hem de bu hastalıklardan korunacak bir diyet listesi çıkarılıyor. Kanser hastalığına yakalanır mıyım? Gen testi yaptırarak bu sorunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

“Gen testini şuan için 18 yaş altı kişiler yaptırmıyor, 18 yaş üstü kişiler yaptırabilir. Örnek olarak hamilelik döneminde birçok kilo alan kadınlar, gen testi ile birlikte ayda 20 kilo vererek, formuna bir an önce kavuşuyor.

Gen testinde insan metabolizması tamimiyle incelenerek, sizin için sağlıklı yiyecekler ve sağlıksız yiyecekler listesi çıkarılması, kilo aldıran besinleri hayatınızdan çıkararak, sizi zayıflatan metabolizmanızla uyum sağlayan beslenme şeklinizi oluşturan gen testini zayıflamak isteyenlere, vahsiBati.net olarak öneriyoruz.

Egzersiz ve zayıflama hareketlerini çeşitli spor faaliyetlerinizle birlikte desteklemeniz halinde, sizin için daha sağlıklı ve doğal bir zayıflama yöntemi izlemiş olursunuz. Bu zayıflama bilgisi, gen testi ile kilo verme, gen testi ile zayıflama, gen testi ile rejim, gen testi ile kilolarınıza son verin kurtulun gibi kelimelerde sizlere önderlik edecek, diyet bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Fransız Diyetiyle Zayıflamak başlıklı makalemizde fransız diyeti, Fransız Diyeti ile Zayıflamak ve fransız diyeti yapanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM