Gizlilik Politikası

Veri koruma bildirimi

VahsiBati.NET web sayfamızı ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür eder. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyoruz ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz.

Sizi veri koruma bildirimimiz, VahsiBati.NET tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz.

Veri toplama

VahsiBati.NET web sayfasını ziyaret ettiğinizde aşağıdaki genel bilgiler otomatik olarak toplanır (kayıt yoluyla değil) ve bu kişisel bilgi olarak kullanılmaz. Web sunucuları bu bilgiyi kendiliklerinden saklarlar:

İnternet servis sağlayıcı isminiz, bizi ziyaret ettiğiniz web sayfası, bizim sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer web sayfaları, IP adresiniz.

Bu bilgi anonim formda analiz edilir. Sadece sitemizin çekiciliğini işlevselliğini ve içeriğini geliştirmek için kullanılır. Verinin dış servis sağlayıcılarına geçirildiği durumlarda veri koruması düzenlemelerinin yapıldığına emin olmak için gerekli teknik ve kurumsal önlemleri almış bulunmaktayız.
Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması
Kişisel bilgileriniz sadece kayıt, durumunda söz konusudur.

Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz başka kişilerle ya da bizim tarafımızdan yönlendirilen kişilerle paylaşılmaz.
Bilgi edinme hakkı

Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. Ekteki e-mail adresine ya da veri korumadan sorumlu yetkiliye bir e-mail ile gerekli değişikliği bildirmeniz yeterlidir. (adres ve e-mail adresi aşağıdadır.)
Veri saklama

Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz.

Tanımlama bilgileri

Kurumsal web sayfamızda şu anda tanımlama bilgileri kullanmıyoruz. Ancak sunduğumuz bir hizmet ile ilgili tanımlama bilgisi kullanımı gerektiğinde web sayfamızın belli yerlerinde tanımlama bilgisi kullanım hakkımız saklıdır.

Güvenlik

VahsiBati.NET, erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.
Çocuklar

VahsiBati.NET tüm kişiler ve ebeveynlerden çocuklarını internetteki kişisel bilgileri güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmaları konusunda yol göstermelerini rica eder. Çocuklar kişisel bilgilerini VahsiBati.NET web sayfasına ailelerinin izni olmadan aktarmamalıdır.VahsiBati.NET çocukların kişisel bilgilerini toplamama kullanmama ve paylaşmama sorumluluğunu üzerine almaktadır.
İletişim

Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan VahsiBati.NET’deki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır.

Privacy Policy

© Copyrigth 2017 VahsiBati.NET tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları VahsiBati.NET’e aittir. VahsiBati.NET sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar VahsiBati.NET’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.VahsiBati.NET’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. VahsiBati.NET’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the VahsiBati.NET. However, sometimes the VahsiBati.NET uses third parties to process your information. VahsiBati.NET requires these third parties to comply strictly with its instructions and the VahsiBati.NET requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the VahsiBati.NETwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the VahsiBati.NET and its services. When you use VahsiBati.NET online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the VahsiBati.NET cookies section of our full Privacy Policy.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM