Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Göbek Eriten Diyet Listesi
 • 0
 • 285
 • 03 Temmuz 2017 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Göbek Eriten Diyet Listesi ve programlarıyla birlikte göbek eritme diyeti uygulayabilirsiniz. Göbek ve bel çevremizde, zamanla biriken yağlar bir süre sonra hoş olmayan görüntülere sebebiyet  verebilir. Tiroid hormonlarının yetersizliği veya böbrek üstü hormonlarımızın fazlalığı vardır.

Göbek Eriten Diyet Listesi

Bel çevresi genişleyen erkekler antropoz dönemine çok yakınlaşmış ya da girmiş bulunmaktadırlar. Göbek çevrenizdeki yağları göbeğinizi eritmenin birçok yolu vardır. Önemli olan hepsini birden yaparak, sağlıklı bir şekilde göbeğinizi eritmekten geçiyor.

Hızlı diyet programlarıyla, ya da yağ yakıcı haplarla kısa zamanda elbette göbeğinizi indirebilirsiniz, fakat bir süre sonra göbeğinizi eskisinden daha büyük bir şekilde karşınıza çıkabilir. Geçici çözümler ve diyetlerle zamanınızı harcamayın. Kalıcı ve sağlıklı göbek eritme programlarıyla birlikte, sağlıklı zayıflayabilirsiniz.

Göbek Eriten Diyet Listesi
Göbek Eriten Diyet Listesi

Göbeğinizin oluşmaması için bazı ipuçlarını ve diyet önerilerinizi bilmeniz gerekiyor. Sporu mutlaka günlük yaşamınıza katmalısınız. Hem göbeğiniz için, hem sağlığınız için. Bunun yanı sıra son yıllarda alkol tüketimi çok artıyor. Bira, vb. gibi alkoller, göbek yapabiliyor. Bunun üstüne bir de hareketsiz yaşam eklenince, göbeğimiz alıyor, başını gidiyor. Alkol tüketimini olabildiğince en aza indirin. Sağlınız ve göbeğiniz için, bunun yanı sıra göbek eritme egzersizleri yaparak, spor yaparak, göbeğinizi eritmenin başlangıçlarını atabilirsiniz.

Şekerli maddelerden uzak durun, beyaz ekmek yerine kepekli ekmek tüketin. Kola, cips, pizza gibi unlu gıdalardan uzak durun. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Göbeğinizi eritmek için birçok diyet programı mevcuttur. York testi yaptırarak, ya da size yakın diyetisyene başvurarak size en uygun diyeti, ancak doktorların verebileceğini unutmayın. Her ne kadar diyet programı güzel olursa olsun, unutmayın ki spor ve diyet ayrılmaz iki dosttur. Spor salonlarına yazılabilirsiniz. Mekik, karın bölgesini göbeğinizi eritmek için en güzel metottur. Bunun yanı sıra günlük, 7000, 8000 bin adım atarak yürüyüş yapmaya başlayabilirsiniz. Yemeklerden sonra, partnerinizle, eşinizle, çocuğunuzla yürüyüş yaparak hem spor yapın, hem keyif yapın. Sağlıklı zayıflamalar, dileriz.

Bir önceki yazımız olan Gelin Diyeti Listesi başlıklı makalemizde 1 haftalık gelin diyeti listesi, doktorum gelin diyeti listesi ve Gelin Diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM