Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm
 • 0
 • 398
 • 04 Temmuz 2017 Salı
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm, Ünlü manken Ebru Şallı bir çok hanımın sorunu olan karın çatlaklarına bitkisel tedavi yöntemi uygulamalarını öneriyor. Hamile olduğumuz, dönemlerde karın bölgemizin şişmesi sonucu ya da kilo alıp, verme süreçlerinde karnımızda bazı izler, çatlaklar oluşabilir. Bunlar özellikle yaz aylarında bikini giyerken bizi rahatsız edecektir. Partnerinizinde görmesini istemediğiniz, bu çatlaklardan kurtulmanın yolları nelerdir? vahsiBati.net, olarak araştırdık ve çatlaklar için gerekli olan bitkisel çözümleri açıklıyoruz.

Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm
Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Karın çatlakları nasıl geçer? Karın çatlaklarınızın geçmesi için günlük hayatınıza karın bölgesindeki sorunlarınıza, sporu dâhil etmeniz gerekiyor. Karın hareketleri ile o bölgeyi sıkılaştırarak, yağlarını eritmelisiniz. Bununla birlikte, karın çatlakları için uygulayacağınız bir bitkisel formülün tarifini uygulamanız gerekiyor.

Karın çatlakları için bitkisel formülün tarifi; 1 tatlı kaşığı menekşe yağı, 1 yemek kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı susam yağı, 1 yemek kaşığı ceviz yağı ile malzeme listemizi tamamlıyoruz. Yağlarımızın hepsini bir kâsede karıştırdıktan sonra çatlak olan bölgelerimize, elimizle yavaş yavaş emdirerek, masaj yaparak sürüyoruz. Çatlaklarımızın üzerine, iyice yedirdikten sonra bu bölgemizi streç film ile kapatarak, vücudumuzda 2-3 saat kalmasını sağlıyoruz. Bitkisel formülümüzün tarifi ve uygulanma süreci yukarıdaki gibidir. Haftalık olarak 4 kez bu tedavi yöntemini yapabilirsiniz. Bu bitkisel formül tarifi, karın çatlaklarına bitkisel çözüm, karın çatlakları nasıl geçer, karın çatlaklarına kesin çözüm, çatlaklar için bitkisel çözüm, hamilelikte doğumda karın çatlaklarına bitkisel çözüm gibi kelimelerinize cevap olabilecek, bir sağlık bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Karın Ağrısı ve ishal için Bitkisel Öneriler başlıklı makalemizde ishal için bitkisel tedavi, karın ağrısı için bitkisel tedavi ve Karın Ağrısı ve ishal hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM