Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Karın Yağları Nasıl Erir
 • 0
 • 622
 • 22 Haziran 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Karın Yağları Nasıl Erir? Bölgesel yağlardan en zoru olan karın yağları zamanla vücudunuza yerleşerek kilo vermenizi zorlaştırabilir. Karın yağları nasıl erir birçok kişi bu konuda araştırma yapmaktadır. Cerrahi işlem yaptırmak istemeyen kişilerin en çok tercih ettiği yöntem ise karın yağlarını eriten egzersizler olmaktadır.

Karın yağlarının oluşmasına sebep olan en önemli faktör insülin direncinin olmasıdır. Genellikle erkek tipi kilo alımı olarak bilinmesi ile de beslenme karın yağları için önemli sorun teşkil etmektedir.

Karın Yağları Nasıl Erir?

Karın yağlarını eriten hareketler günlük olarak tekrarlandığında düz bir karına sahip olmanızı sağlayabilir. Bunun yanında bir de beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz hızlı bir şekilde karın yağlarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Beslenmede öncelikle şekerden uzak durmanız ve yağ yakıcı gıdaları tercih etmeniz hızlı bir şekilde karın yağlarından kurtulmanızı sağlayabilir. Protein destekli beslenmek ve düzenli karın egzersizleri yapmak karın bölgesinde bulunan kaslarınızı harekete geçirecektir.

Karın yağlarını eritmek için egzersizler düzenli ve istikrarlı yapıldığında olumlu sonuçlar almanızı sağlar. Çeşitli sporlar yaparak vücudunuzdaki kasları uyarmanız yağ yakımını hızlandırır. Bu sayede çok çabuk kilo verebilir ve düz bir karın elde edebilirsiniz.

Karın Yağları Nasıl Erir
Karın Yağları Nasıl Erir

Karın yağlarını eriten hareketler için internet üzerinde birçok veriye ulaşabilirsiniz. Önemli olan aslında sadece karın yağlarına değil vücudunuzun geneline hitap eden hareketler yapmanız vücudunuzdaki yağları daha hızlı kasa çevirmenize destek olacaktır. Karın yağları vücutta en zor eriyen yağlardır. Beslenme ile desteklenecek olan egzersizler daha hızlı şekilde vücudunuzun şekillenmesini sağlar. Bu sayede karın bölgesindeki yağların dışında tüm vücudunuzun yağ oranını hesaplamanıza ve sağlıklı kilo vermenize destek olacaktır.

Karın yağları nasıl erir bu konuda beslenmenizde yapacağınız değişiklikler ve egzersiz programları sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Bir uzman yardımı ile de sağlıklı kilo vermeniz size olumlu geri dönüşler almanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM