Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Kırmızı Pancar Kürü
 • 0
 • 216
 • 05 Temmuz 2017 Çarşamba
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Kırmızı Pancar Kürü, sağlıklı bitkisel formüller ve çözümler sayesinde, şifalı bitkilerin özlerinden yararlanarak birçok hastalığımızın tedavisinde bizlere yardımcı olabilecek bitkisel kürler hazırlayabiliriz. Uzman doktorlar, Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu gibi isimler, çeşitli bitkilerin özlerinden yararlanarak çeşitli hastalıklara iyi gelen bitkisel karışımlarını açıklamaya devam ediyorlar.

Kırmızı Pancar Kürü

Bugün konumuz olan “kırmızı pancar kürü”nden sizlere, vahsibati.net editörü olarak bahsetmek istiyorum. Kırmızı pancar kürünün ne gibi faydaları var? Bu kürü uygulamamız, halinde bizlere ne gibi yararları olacaktır? Mutlaka aklınızda, bu tarz sorular vardır. Eğer karaciğer rahatsızlığınız var ise, karaciğerinizi temizlemek için kullanabileceğiniz, güzel sağlıklı bir kürdür. Bununla birlikte, cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır, sedef hastalığı, kurdeşen, egzama gibi hastalıkların tedavisinde şifalı bir kürdür. Saç dökülmesi yaşayan kişilerin, saç dökülmesi problemlerini en aza indiren, bitkisel bir karışımdır.

Kırmızı Pancar Kürü
Kırmızı Pancar Kürü

Kırmızı pancar kürü tarifi

Kırmızı pancarımızı, manavdan temin ettikten sonra, bir gün önce geceden, sirkeli suya koyarak, iyice kirlerinden ve dışındaki mikroplardan arınmasını sağlayalım. Bu işlemden sonra klorsuz bir litre suyumuzun içerisine koyarak 5 dakika kaynatalım. Kaynama işleminin ardından süzgeçten geçirerek, bir cam kavanoza kapatabilir, istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.

Kırmızı pancar kürünü nasıl içmeliyim?

Aç karına içmelisiniz. Sabah kahvaltısından önce bir su bardağı, öğlen yemeğinden önce bir su bardağı ve akşam yemeğinden önce bir su bardağı olmak üzere içebilirsiniz. Kürü günlük olarak özel bir şekilde her gün taze hazırlayınız. Bu bitkisel formül tarifi, kırmızı pancar kürü, kırmızı pancar kürü tarifi, kırmızı pancar bitkisel formül, kırmızı pancar suyu gibi kelimelerde sizlere ışık tutabilecek, sağlıklı bir bitkisel çözümdür.

 

Bir önceki yazımız olan Karbonat ve Limonlu Su ile Zayıflama başlıklı makalemizde karbonatlı limonlu su ile zayıflama, karbonatlı limonlu su zayıflama ve karbonatlı ve limonlu su ile zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM