Tuğba DALKILIÇ
Tuğba DALKILIÇ
tdalkilic@vahsibati.net
Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın
 • 0
 • 145
 • 04 Temmuz 2017 Salı
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın, genellikle yalnız kalmaktan hoşlanıyorsunuz. Geyik muhabbetler yapmak pek sizin tarzınız değil. Derin düşüncelere dalmak konusunda üstünüze yok. Etrafınızdaki çoğu kişiden daha fazla düşüncelere dalıyorsunuz. Samimi bir yapınız var. Üstün körü konuşmalardan ve hareketler size göre değil. Yakın arkadaşlarınızla çok samimi ve iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz. Sizin ihtiyacınız olan gücü ve uyumu buradan elde edebiliyorsunuz. Yine de yalnızlık sizin için bir sorun değil.

Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın

Hiç kimseye bağlı olmayı sevmeyen özgürlüğüne düşkün kendini sürekli geliştirmeye çalışan bir yapınız var.  İşinizde veya hobileriniz de başarı sizin için sorun değil. Çünkü bu konuda yeteneklisiniz.  İçinizdeki bağımsızlık aşkı bazen sizden beklenmedik işler yapmanıza neden olabiliyor. Düşünmeden hareket etmek sizin doğanızda yok. Her şeyi kolayca kabul etmeden önce düşünmeyi tercih ediyorsunuz. Her ne olursa olsun kendi fikirleriniz her şeyin önünde geliyor.

Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın
Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın

Risk almaktan kaçınmayan bir yapınız var. Birbirinden çok farklı işlere girme konusunda üstünüze yok. Hayatta en sevmediğiniz şey rutin bir hayat. Bütün olaylarda başrol olmaktan büyük mutluluk duyuyorsunuz. Genellikle olayların başlama kıvılcımını oluşturan sizlersiniz.

Hayatı daha sade ve basit yaşamayı seviyorsunuz. Doğal yaşam tarzı size en uygun olanı. Ayaklarınız yere sağlam bastığı için insanların saygısını kazanıyorsunuz. Bu saygınlık size güvenilir biri yapıyor. İnsancıl ve samimi yapınız var. Hayatı dengeli yaşıyorsunuz. Klişe işlerden ve uçlarda yaşamaktan hoşlanmayan bir doğanız var. Abartılı yaşamı reddediyorsunuz. Giyim konusunda rahat ve pratik kıyafetleri tercih ediyorsunuz.

Hayatı yani baştan yaratmayı sevenlerdensiniz. Pratik yönünüz sayesinde her türlü problemin üstesinden gelebiliyorsunuz. Hayatta gerçekçilik tam size göre bir kelime.  İş yerinde sorumluluklarının bilincinde olan biri olarak tanınıyorsunuz. Etrafınızda ki kişiler sizin güveninizden güç alabiliyorlar. Fikirlerinizi hayata geçirmek için elinizden gelen her şeyi yaparsınız.

İnsanlarla çok kolay anlaşıyorsunuz. Özgürlüğünüze düşkün olduğunuz için arkadaşlarınızı çok yormuyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek her şeyden daha iyi geliyor. Yalnız kalmak sizi rahatlatıyor. Bu yüzden yalnız kalabileceğiniz güzel mekânları iyi biliyorsunuz. Hayatın size sunduğu fırsatlar için şükretmeyi bilen, dünya ve kendiniz ile barışık bir insansınız.

Tek başınıza ve özgür bir hayat düşkünüsünüz. Hayatı dolu dolu yaşamak konusunda üstünüze yoktur. Hayata bir kez gelinir felsefesini benimseyenlerdensiniz. Meraklı ve açık görüşlü bir insansınız.  Yaşadığınız her değişik olayın size bir şeyler kattığını düşünüyorsunuz. Bir şeylere bağlı kalmak sizi ürkütüyor. Küçük sürprizlerle karşılaşmaya ve yapmaya bayılıyorsunuz.

Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın
Kişilik Analizi Yaparak Karakterinizi Tanıyın

Duyguları ağır basan bir insansınız. Olayların gerçek yüzünü görmek istemiyorsunuz. Duygular sizin için her şeyden daha önemli. Yaşamın her yerinde  hayallerin olduğuna inanıyorsunuz. Akılcı insanlarla anlaşmakta sıkıntı yaşıyorsunuz. Romantizm sizin için akılcılıktan daha önemli. Hiç bir şeyin hayallerinizi sınırlamasına izin vermezsiniz.

Gözden kaçan küçük detaylar sizin mihenk taşınızı oluşturuyor. Kültür hayatınızda önemli bir yer tutuyor. Çevrenizden çok az etkileniyorsunuz. Zarif bir yapınız var. Görgü sizin için çok önemli. Görgülü ve saygın insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan İsteğe Bağlı Prim Oranları başlıklı makalemizde isteğe bağlı bağ kur prim oranları, İsteğe Bağlı prim ve isteğe bağlı prim oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM