Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Koah ve Koah Belirtileri Nelerdir?
 • 0
 • 268
 • 05 Temmuz 2017 Çarşamba
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Koah ve Koah Belirtileri Nelerdir? Kalp ve damar rahatsızlıkları, hastalıkları olan “koah” nedir, belirtileri, sebepleri ve nedenleri hakkında bir araştırma yapan uzman doktorlar çeşitli varsayımlar ortaya atarak, en çok neden olanları açıklıyorlar.

Koah ve Koah Belirtileri Nelerdir?

Tıp dilinde doktorların tabiriyle “Koah” aslında Kronik Obstrüktif Akciğer hastalığının kısaltılmış halidir. Kronik kelimesi ise, sürekli devam eden genetik bir taşıyıcı anlamına gelmektedir. Koah hakkında yapılan detaylı araştırmalar sonucunda koahın sebep olduğu bu hastalığa yakalananların sigara, nargile tarzı bağımlı kişilerde daha yüksek seviyelerde ortaya çıktığı ispatlanmıştır. Eğer kişi sigara içiyorsa muhtemelen koah hastalığına yakalanma riski çok hızlı gelişir. 20 li yaşlarda başlayan bir sigara bağımlılığı örneğin kendini 40 yaşında koah hastalığına bırakarak, sizi zor durumda bırakabilir.

Koah ve Koah Belirtileri Nelerdir
Koah ve Koah Belirtileri Nelerdir

Hastalık çok sinsi ve sessizce ilerlediği için bunu fark etmeniz, zaman alabilir. Ancak erken teşhis ve sigarayı bırakma olayı, hastalığı tedavisini olumlu yönde etkileyecektir. Bitkisel tedaviler, bitkisel ilaçlar ve şifalı bitkiler gerekse doktor kontrolünde yapacağınız, işlemler ile üstesinden geleceğiniz, bir hastalık değildir.

Ancak, koah çok sinsi bir hastalık olduğu için, akciğerlerinizin bir kısmının şuan bile tam performansta çalışmaması ön görülebilir. Derhal sigarayı bırakmanızı, öneriyoruz.

Koah belirtileri; Belirtileri genel olarak bu hastalığın, nefes darlıkları, öksürükler, balgamlar, çabuk yorulmalar koah hastalığınızın içten içe sizi esir aldığı anlamını taşıyabilmektedir. Koah hastalığınızı bitkisel tedavi yöntemleri ile tedavi edebilmeniz mümkün, öncelikli olarak, sigara gibi kötü alışkanlıklarınızdan bir an önce vazgeçmeli ve doktorlar nezaretinde kendinizi sağlığınız için, uzun yaşamak için, çeşitli bitkisel ilaçlardan faydalanılabilirsiniz. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Hemoroid Belirtileri Nelerdir? başlıklı makalemizde dış hemoroid belirtileri nelerdir, Hemoroid ve hemoroid belirtileri nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM