Çiğdem HAKKI
Çiğdem HAKKI
chakki@vahsibati.net
Koçtaş Portmanto Modelleri
 • 0
 • 413
 • 05 Temmuz 2017 Çarşamba
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Koçtaş Portmanto Modelleri, Koçtaş, ev dekorasyon ürünleri alanında yıllardır liderliği kimseye kaptırmıyor. Evinizin her alanına uygun olarak geliştirdiği çözümlerle Koçtaş’ta her türlü çözümü bulmak mümkün. Temel mobilyalardan dekoratif öğelere kadar her alanda özel tasarımcılarla çalışan Koçtaş’ın bu nedenle kalitesi de tartışmasız hale geliyor.

Koçtaş Portmanto Modelleri

En küçük detayın dahi göz önünde bulundurulduğu Koçtaş tasarımları klasik birçok mobilya ve aksesuara oldukça farklı yorumlar getiren tasarımcılara sahip. Aynı zamanda yaygın olarak kullanılan tasarımları da Koçtaş’ta bulmanız mümkün. Ev dekorasyonu ve ihtiyaçları dendiğinde akla gelen ne varsa, Koçtaş hepsini bir arada, en iyi tasarımlar halinde sunuyor.

Koçtaş Portmanto Modelleri
Koçtaş Portmanto Modelleri

Ev dekorasyonunda iki önemli parametre vardır; bunlardan biri ihtiyaçların en doğru biçimde karşılanması, diğeri ise estetik açıdan doğru çözümlerin üretilmesi. Bu ikisinden biri eksik olduğu takdirde yaşama alanınız bir anda karmaşaya dönüşebilir. Önemli ve büyük parçaların yanı sıra küçük detayların da göz önünde bulundurulması doğru bir dekorasyonun önemli bir anahtarıdır.

Bu nedenle ev dekore edilirken sadece temel mobilyalara odaklanılmamalı; bir takım ihtiyaçların da detaylarla karşılanacağı bilinmelidir. Bunun farkında olan Koçtaş, detaylarda da öne çıkıyor. Bu detayların başında da portmantolar geliyor. Evlerdeki en önemli ihtiyaçlardan biri de olan portmantolar, genellikle giriş holünde konumlanıyor. Bu sayede hem mont, ceket gibi kıyafetler; hem de ayakkabı ve çantalar pratik biçimde yerleştirilip kullanılabiliyor.

Koçtaş hem küçük hem de büyük boyutlu hollere özel portmanto seçenekleri tasarlıyor. Daha dar alanlarda daha çok raflı ve bölmeli, kayar kanatlı portmantolar; daha büyük alanlarda ise üç ya da dört kapılı ve açık askılı büyük portmantolar Koçtaş’ın önemli tasarımları arasında yer alıyor. Aynı zamanda ayna öğesi de bu tasarımlarda ustaca kullanılıyor. Dar alanlar için geliştirilen portmantolarda aynalar ön plana çıkarılarak holün daha geniş ve ferah bir görüntüye kavuşması sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Duşakabin Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde Koçtaş Duşakabin Modelleri, koçtaş duşakabin modelleri ve fiyatları ve koçtaş duşakabin ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM