Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Konsantrasyon Eksikliği için Bitkisel Kür Tarifi
 • 0
 • 303
 • 05 Temmuz 2017 Çarşamba
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Konsantrasyon Eksikliği için Bitkisel Kür Tarifi, konsantrasyon fiziki ve zihni olarak enerjimizi belirli bir noktaya sabitlememizdir. Kısa ve öz olarak açıklaması budur. Bütün dikkatimizi bir noktaya toplayarak bütün öğrenme algılarımızı aynı yöne çevirerek, maksimum seviyede bir konsantrasyon sağlayabiliriz. Dikkatimizi kuvvetlendirmek, ilgisizliğimizin üstesinden gelmek ve elimizde bulunan fiziksel yada ruhsal kuvvetleri yönetmek için konsantrasyonumuzu kontrol etmeyi öğrenmeliyiz.

Konsantrasyon Eksikliği için Bitkisel Kür Tarifi

İlk olarak konsantrasyon, olamamızın nedenlerine kısaca bakalım ; Aklımıza bir şeylerin takılması, işteyken bile onu düşünmek, aşk acısı çekmek bile konsantrasyon bozukluğu nedeni sayılabiliyor. Kısacası sizi etkileyecek olaylardan kaçınarak kafanızın rahat olması çok önemli bu tür olaylara zemin vermezseniz, konsantrasyonunuzu her geçen gün daha iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Çocuklarınızda ki konsantrasyon bozuklukları için yada her yaştan insanlar için bitkisel konsantrasyon eksikliği tedavisini uygulayabilirsiniz.

Konsantrasyon Eksikliği için Bitkisel Kür Tarifi
Konsantrasyon Eksikliği için Bitkisel Kür Tarifi

vahsiBati.net olarak biz uzman doktorlara gitmenizi öneriyoruz. Aynı zamanda Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu gibi uzman doktorlarımızın konsantrasyon eksikliği için önerdiği bitkisel kürleri de evinizde deneyebilirsiniz.

Konsantrasyon eksikliği için bitkisel kür tarifi ; Çörek otu yağı 50 ml, çörek otu 25 gram, karanfil 25 gram, anason 20 gram, rezene 10 gram ile malzeme listemizi tamamlıyoruz. Güvendiğiniz bir aktardan bu malzemeleri temin edebilirsiniz. Bütün bitkilerimizi güzelce öğüttükten sonra yağın içine karıştırarak çörek otu yağının bir hafta boyunca dinlenmesini sağlayınız. Daha sonra sabahları aç karına bir çay kaşığı ağızda sakız gibi çiğneyerek tüketiniz. Özellikle sınav dönemindeki öğrenciler ders çalışırken bu bitkisel kürü deneyebilirler. Zihinlerini ve konsantrasyonlarını en üst seviyeye taşıyabilirler.

Sağlıklı günler, diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Koltuk Altı Kıllarına Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde Koltuk Altı Kılları, koltuk altı kılları bitkisel çözüm ve koltuk altı kılları için bitkisel çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM