Çiğdem HAKKI
Çiğdem HAKKI
chakki@vahsibati.net
Küçük Bahçeler için Dekorasyon Önerileri
 • 0
 • 343
 • 06 Temmuz 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Küçük Bahçeler için Dekorasyon Önerileri, Her insan bir durup nefes alacağı ve temiz havada dinlenebileceği bir köşesi olsun ister. Hele de bu devirde bahçesi olan şanslı kişiler arasındaysanız bu şansınızı çok iyi değerlendirmelisiniz.

Küçük Bahçeler için Dekorasyon Önerileri

Bakımsız, düzensiz, otlarla dolu ve kötü görünümlü bir bahçe size huzur değil tam aksine sıkıntı verir. Bu nedenle bahçenizi yeşillendirmeli, çimen ekmeli mümkünse bir bahçe salıncağı alarak bahçe dekorasyonunuzu zenginleştirmelisiniz. Evinizin için kadar dışının da dekorasyonu sizi temsil eder. Güzel dekore edilmiş, rengârenk çiçeklerle donatılmış ve bakımlı bir bahçe içinizi açacak ve güne mutlu uyanmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük Bahçeler için Dekorasyon Önerileri
Küçük Bahçeler için Dekorasyon Önerileri

Küçük bahçelerde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz küçük bir masa yerleştirebilir ve küçük aksesuar ve renkli çiçeklerle dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Bahçenizi güzelleştirmek kadar güzelleştirdiğiniz bahçenizi korumanız da çok önemlidir. Bahçeler sürekli bakım ve belirli bir vakit ister. Yapay bitkileri, küçük süs havuzlarını ve zor büyüyen bitkileri bahçe dekorasyonunda kullanmamalısınız. Şık bahçe mobilyaları, renkli yastıklar ve şık aydınlatmalar ile bahçenize çok farklı bir hava katabilirsiniz.

Sevdiğiniz unsurları bir araya toplayarak otantik ve modern bir bahçe dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Çocukluğunuzdan kalan küçük arabalarınızı ya da kamyonlarınızı bahçenizin bir köşesine yerleştirebilir ve içine renkli çiçekler yerleştirerek onu saksı olarak kullanarak bahçenize sıcak ve eğlenceli bir hava katabilirsiniz. Drasuar ya da kullanmadığınız bir komidin varsa çekmecelerine çiçek ekebilir ve değişik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Renkli sepet, yastık ve saksılarla bahçenizde kendiniz için bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Portmanto Modelleri başlıklı makalemizde koçtaş bursa portmanto modelleri, Koçtaş Portmanto ve koçtaş portmanto modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM