Künye

İmtiyaz Sahibi

Üzeyir SEVİL – iletisim@vahsibati.net

Genel Yayın Yönetmeni

Mine Ay – may@vahsibati.net

Editörler

Figen ÖZER – fozer@vahsibati.net
Tuğba DALKILIÇ – tdalkilic@vahsibati.net
Çiğdem HAKKI – chakki@vahsibati.net
Hilal ÖMER – homer@vahsibati.net
Havva BULUT – hbulut@vahsibati.net
Zahide BÜYÜKDEMİR – zbuyukdemir@vahsibati.net
Saadet AVŞAR- savsar@vahsibati.net
Asiye BAHAR – abahar@vahsibati.net

 

Gece Vardiyası Editörü (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Hasan CİHAN- hcihan@@vahsibati.net

Hukuk Danışmanı

Av. Emine AK – emineak@vahsibati.net

Reklam Rezervasyon

Ceren ÖZEV – reklam@vahsibati.net

Yazılım

Wordprses / Esen Kadın Teması

Domain Servisi

Turhost

Hosting Servisi

Turhost

Basın Bültenleri

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
E-mail : info@vahsibati.net

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Vahsibati.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 Vahsibati.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Vahsibati.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Vahsibati.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Vahsibati.net. However, sometimes the Vahsibati.net uses third parties to process your information. Vahsibati.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Vahsibati.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Vahsibati.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Vahsibati.net and its services. When you use Vahsibati.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Vahsibati.net cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan Vahsibati.net’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@vahsibati.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM