Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
LPG Cihazı ile Bölgesel Zayıflama
 • 0
 • 379
 • 06 Temmuz 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

LPG Cihazı ile Bölgesel Zayıflama, kilo vermek çok önemli bir süreçtir. Sağlıklı zayıflayabilmek ve kilo verebilmek için, size özel beslenme programları hazırlanmalıdır. Bunu da uzman diyetisyenler aracılığı ile elde etmenizi öneriyoruz. vahsiBati.net ekibi olarak, bugün makalemizde “LPG zayıflama yöntemi”ni kilo vermek isteyen arkadaşlara anlatacağız.

LPG Cihazı ile Bölgesel Zayıflama

LPG dediğimiz bir çeşit cihaz, aşağıda LPG cihazının resmini görebilirsiniz. Bu cihaz özellikle selülitlü olan bacak bölgelerinde kullanılarak, selülütlerin yok olmasını sağlıyor. Fakat cihaz geliştirilerek, artık yağ eritmeye de başladı. Örnek vermemiz gerekirse popolarınızdan memnun değilsiniz ve çok aşırı bir yağlanma olduğunu düşünüyorsunuz.

LPG yöntemi ile yağlarınızı eriterek, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Aynı şekilde kol bölgeniz, bacak bölgeniz, kısacası bölgesel zayıflama yapabileceğiniz türden bir cihaz olarak LPG zayıflama cihazları mevcuttur.

LPG zayıflamanın faydaları nelerdir?

Aslına bakarsanız, doğal yöntemlerden kilo vermek bizim için en sağlıklı yöntemdir. Ancak, bugüne kadar diyet listeleriyle kilo veremeyip ve kararlı sabırlı olmak size zor geliyorsa, bu tür zayıflama cihazlarını kullanabilirsiniz.

LPG zayıflama cihazının kullananların yorumları genel olarak olumlu, sitemizde bir kaç ziyaretçimizin yaptığı yorumları sizlerle paylaşalım;

Aylin: Birçok zayıflama programı denedim ancak hiç birisinde başarı elde edememiştim. Şimdi yeni nesil LPG uygulaması ile birlikte kilolarımdan kurtularak vücudumu sımsıkı bir hale geldim. Sıkılaştırma özelliğini daha çok seviyorum.

Dilara: Ben yeni üye oldum. Bende gidiyorum LPG’ye ancak benim programım 2 aylık bir sürede bitecek. Yani toplam 15 seans olarak alıyorum. 10 seans karboksi, 5 seans lipoliz olarak. Bacak ve popo bölgelerimden şikâyetçiydim, şuan ilk başlamama göre baya bir fark etti. Seanslarım bitince sonucu tekrar sizlerle paylaşıcam, teşekkürler.

LPG Cihazı ile Bölgesel Zayıflama
LPG Cihazı ile Bölgesel Zayıflama

LPG bölgesel zayıflama seanslarında ücretler fiyatlar nasıl oluyor? Tam olarak ücret bilgisi veremiyoruz. Bölgesel olarak ne kadar bir zayıflama isteyeceğiniz, nasıl bir kilo veriş süresi, ya da doktorun size ne kadarlık bir seans vereceği bilinmediği için bu konuda bir fiyat veremeyiz. Ancak diğer yöntemlere göre biraz pahalı bir işlem, ama mesele kendinizi iyi hissetmek zayıflamak ise,  maddi imkânlarınız el veriyorsa, tavsiye edebiliriz.

LPG bölgesel zayıflamanın zararları olarak, bir zarar bugüne kadar açıklanmadığı gibi genel olarak yaptıran insanların birçoğu bu işlemden gayet memnunlar. Özellikle yaz aylarının seyrettiği günümüzde, denize havuza artık kendilerini daha güvende ve güzel bularak girebiliyorlar.

 

Bir önceki yazımız olan Göbek Eritmek için Bitkisel Tarif başlıklı makalemizde göbek eritmek için bitkisel çay, göbek eritmek için bitkisel çaylar ve göbek eritmek için bitkisel çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM