Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Maydanoz Kürü ile Zayıflama
 • 0
 • 155
 • 06 Temmuz 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Maydanoz Kürü ile Zayıflama, maydanoz kürü diyeti son zamanlarda popülerlik kazanmıştır. Sn. İbrahim SARAÇOĞLU hocamızın önemli tavsiyelerinden bir tanesidir. İbrahim Saraçoğlu hakkında size kısaca bilgi vermek istiyorum. İbrahim Saraçoğlu kimya mühendisliği eğitimi almıştır. Yüksek lisans ve doktora eğitimini de kimya alanında tamamlamış ve alanında uzmanlaşmıştır. Yazdığı uluslararası dergilerde yayınlanan makaleleri bulunmaktadır.

Maydanoz Kürü ile Zayıflama
Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Ülkemize kazandırdığı birçok altın değerinde bilgi ve önemli sağlık deposu karışımları ile eşsiz bilgiler bırakmıştır. Her geçen gün halkımız onun verdiği kür tavsiyelerini uygulayarak şifa bulmakta ve hocamıza dua etmektedir.

Özellikle bel çevresi ve basen bölgesi yağlı olan bireylerin uygulaması olumlu sonuçlar elde etmelerini sağlayacak ve uzun süredir vücutlarında kalan yağ tabakasından kurtulabileceklerini görecekler. Bu kürü ilk uygulamaya başladıklarında ilk olarak vücutlarında ki ödem ve şişlikler atılacaktır. Bu nedenle ilk günlerde kaybettiğiniz şey kilo değil vücudunuzdaki ödemler ve şişliklerdir. Gaz ve şişkinlik sorununuzda bu kür ile ortadan kalkacaktır. Şimdi kürün uygulanışına geçelim.

Kürü uygularken şunlara da dikkat edin. Kullandığınız maydanoz taze ve küçük yapraklı olmalı ve mümkün olduğunca taze almaya özen göstermelisiniz bu kürün etkililiğini arttıracaktır. Sapları ve yaprakları sararmaya başlamış veya kahveye dönük bir hal almışsa kullanmayın çünkü faydası olmayacaktır. 15-16 Dal maydanozu alın ve ikiye bölerek karıştırma kabına atın üzerine de bir adet limon sıkın ve bir su bardağı ılık su ekleyin. Blender ile karıştırın.  Bu karışımı her sabah ve akşam yemeklerden önce aç karnına taze hazırlayarak için. 15 gün boyunca bu şekilde uygulama yapmaya devam edin.

Bir önceki yazımız olan Mate Çayı ile Zayıflama başlıklı makalemizde mate çayı ile zayıflama, mate çayı ve zayıflama ve mate çayı zayıflama çayları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM