Figen ÖZER
Figen ÖZER
fozer@vahsibati.net
Osmanlı iksiri Kilo Aldırıcı Tablet
 • 0
 • 335
 • 06 Temmuz 2017 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Osmanlı iksiri Kilo Aldırıcı Tablet ürünüyle birlikte kilo almanızı hızlandırabilirsiniz. Çoğu kişi zayıflamak isterken birçok insanda zayıflığından şikâyetçi olarak, kilo almak istemektedirler. Bu durumlarda kilo aldırıcı ürünler, kilo aldırıcı haplar, kilo aldıran bitkisel formüller gibi birçok seçenek çıkarılabilir. Osmanlı iksiri ürününden biraz bahsedelim.

Osmanlı iksiri Kilo Aldırıcı Tablet

Kilo alamamanızın nedenlerini doğru tespit etmek gereklidir. Yiyerek kilo alamıyorsanız, metabolizmanız çok hızlı çalışıyor demektir. İştahınız mı yok? Osmanlı iksirini kullananların genel olarak yaptıkları yorumlar şu yönde seyir ediyor. Eğer yemek yiyemiyorsanız ve iştahınız yok ise iştahınızı açarak, sizi yedirmeye teşvik ediyor. Osmanlı iksirini tamamen bitkisel formüllerden yaptıkları için sağlık açısından hiçbir yan etkisinin görülmediği söyleniyor. Ayrıca tarım bakanlığı onaylı olan Osmanlı iksirini kilo aldırıcı bir gıda takviyesi olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

12 yaş ve üstü kişilerin kullanmasında sakınca olmadığını gözlemliyoruz. Ürün sadece kilo aldırıcı özelliği ile göze çarpmıyor. İçerisinde bulundurduğu C vitamini ve kalsiyum sayesinde vücut direncini en yüksek seviyeye çıkarmakta etkin rol oynuyor.

Osmanlı iksirinin yan etkisi var mıdır?
 Ürünün sanal ortamda hiçbir kötü yorumu ve şikâyeti bulunmamakla birlikte, hiçbir yan etkisi yoktur. Tarım bakanlığı onaylıdır. Kilo almak isteyen erkekler ve bayanlar kullanabilir. Osmanlı iksirinin zararları var mıdır? Osmanlı iksiri kilo aldırıcı tabletlerin hiçbir zararı yoktur. Ancak, vahsiBati.net olarak kilo aldırıcı ürünler ve zayıflama ürünlerini doktorunuza sorarak kullanmanızı öneriyoruz. Doktorlar size daha sağlıklı bilgiler aktarabilirler.

Osmanlı iksirinin kullanımı: Osmanlı iksiri tablet halinde olduğu için kullanımı çok kolay ve basittir. Eğer kilo alacak kişi 8 ve 12 yaşları arasındaysa günde bir tablet sabah yemekten yarım saat önce yutması tavsiye ediliyor.

Eğer kilo alacak kişi 13 ve 20 yaş arasındaysa sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2 tablet alınması tavsiye ediliyor. Eğer yaş oranı 21 ve 50 arasında ise günde 3 tablet yemeklerden önce bir bardak ılık su ile yutulması tavsiye ediliyor. Osmanlı iksiriyle birlikte spor yaparsanız, kilolarınızı kas halinde almanıza yardımcı olacaktır. Tam olarak kilo alımını gözle görülür şekilde görmek için 60 gün kullanılması söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan Kilo Aldıran Besin Listesi başlıklı makalemizde hızlı kilo aldıran yiyecekler listesi, kilo aldıran besin listesi ve kilo aldıran beslenme listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM