Saadet AVŞAR
Saadet AVŞAR
savsar@vahsibati.net
Prostata iyi Gelen Şifalı Bitkiler
 • 0
 • 278
 • 07 Temmuz 2017 Cuma
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Prostata iyi Gelen Şifalı Bitkiler? Prostat idrar kesemizin hemen altında bulunan bir bezdir. İdrar borusunu yuvarlak, dairesel bir biçimde sararak, kayısı büyüklüğünde bir organdır. Prostat bezimiz meni sıvımızın üretiminde etkin rol oynar.

Prostata iyi Gelen Şifalı Bitkiler

Erkeklerde genel olarak 30 lu yaşlardan sonra prostat bezi büyümeye başlar. Eğer bu bez dışa doğru büyüme gerçekleştiriyorsa, genel olarak bir sorun olmaz ancak içe doğru bir büyüme söz konusu ise idrar borusunu rahatsız edecek davranışlarda bulunabilir.

Prostat büyümesinin kanserle herhangi bir ilişkisi yoktur. Prostata iyi gelen şifalı bitkileri araştırdık ve paylaşıyoruz. Cüce palmiyesi meyvesi, ısırgan otu kökü, kabak çekirdeği ve çörek otu prostata en iyi gelen bitkiler arasındadır. Vermiş olduğumuz bitkileri prostat tedavisinde bitkisel olarak nasıl kullanabilirsiniz?

Prostata iyi Gelen Şifalı Bitkiler
Prostata iyi Gelen Şifalı Bitkiler

Isırgan kökü prostata iyi geliyor. 1 yemek kaşığı ısırgan kökünü güzelce dövdükten sonra 200 ml suda kaynatmaya başlayınız. Kaynama işleminin ardından ateşten alarak, ağzını kapatarak bekletin, dinlendirin. Bu işlemden sonra bitkisel formülümüzü kullanabiliriz. İlk etapta her gün sabah ve akşam bir su bardağı içmemiz gereken bu bitkisel formülle birlikte gün içerisinde bol miktarda su tüketmenizi öneriyoruz.

Cüce palmiye meyvesi ile prostat büyümesini engelleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 3-4 gram cüce palmiyesinin meyvelerini güzelce eziniz. Ezme işleminden sonra bir bardak suya eşit olacak şekilde kaynatmaya başlayınız. Her gün sabah içmenizi önerdiğimiz bu bitkisel formül ile birlikte de bol, miktarda su tüketiniz.

Kabak çekirdeği ile prostat tedavisi; Günlük ortalama olarak 20 gram kabak çekirdeği yiyerek, prostat sağlığınızı koruyabilirsiniz. Prostata iyi gelen yiyecekler arasına, kabak çekirdeği giriyor. Profesör Doktor Ahmet Marankinin prostat için önerdiği bitkisel formüllere baktınız mı ?

Birçok uzman doktor tarafından şiddetle önerilen çörek otu sayesinde de prostat tedavimizi, bitkisel formüllerle uygulayabiliriz. 20 gram çörek otunu öğüttükten sonra aç karına yiyebiliriz. vahsiBati.net olarak, prostata iyi gelen bitkiler, prostata iyi gelen şifalı bitkiler, prostata iyi gelen besinler, prostata iyi gelen şeyler gibi sorularınıza yanıt olabilecek, uzman doktorların önerdiği bitkisel formülleri paylaştık. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Panik Atağa iyi Gelen Bitkisel Kür başlıklı makalemizde panik atağa iyi gelen bitkisel çaylar, panik atağa iyi gelen bitkisel kürler ve Panik Atak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM