Hilal ÖMER
Hilal ÖMER
homer@vahsibati.net
Selülit Sorunu için Bitkisel Çözümler
 • 0
 • 423
 • 01 Ekim 2018 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Selülit giderici bitkisel-organik yağlar sayesinde, artık selülit meselesini çözmeniz çok daha basit, bunun için yapmanız gereken tek şey, makalede belirtilen olan yağları aldıktan sonra, uygulama usulüne bir an evvel başlamanız, Selülitler genel olarak tenimizin alt katmanında, yağ katmanının hemen üzerinde belirerek, görünüm açısından pek memnun olmadığımız, bir görüntüyü ortaya çıkarır.

Fiziksel anlamda güvensizliğe ve yaz aylarında kadınların istediği elbiseleri giyememesi gibi, çeşitli sıkıntı veren sorunlar ortaya çıkarabilir. Birçok kadın kilo vermek için çeşitli yöntemlere başvurup,  selülitlerinden kurtulmayı denese de, genel anlamda başarı yakalanamıyor. Bu başarısızlığın nedeni spor yapmama ve hareketsiz yaşam, dengesiz, düzensiz  ve fast-food ağırlıklı beslenme gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor. Vücudunuzdaki kan dolaşımını gereken seviyede tutup, ne kadar çok hareketli bir yaşamınız olursa, o kadar kolay bir şekilde selülit sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bu nedenle selülitlerden kurtulacak bir yaşam planlayıp uygulamanız ve bununla birlikte selülit yok edici organik/bitkisel yağları kullanabilirsiniz, fakat yine de kullanmadan önce bir uzmandan/doktordan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

selülit

Selülit giderici bitkisel yağlar nelerdir ?

Biberiye yağı,***

Buğday yağı,***

Badem yağı,***

Kekik yağı*** bütün bu ürünleri aldıktan sonra her birisinden birer yemek kaşığı koyarak, bir kapta karıştırınız, Karışım tamamen birbirine geçene kadar karıştırdıktan sonra uykudan önce, selülit olan bölgelerimize ellerimizle ve masaj yoluyla bu bitkisel karışımı sürelim. Selülitli bölgenin tamamen bu karışımı aldığından emin olup, derinize nüfuz etme işlemini gerçekleştiriniz. Bu karışımı yaklaşık olarak 10 gün ara vermeden devam etmeniz halinde ve bunu yukarıdaki belirttiğimiz gibi, çeşitli spor aktiviteleriyle desteklerseniz, en kısa zamanda selülitlerinizi yok edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

selülit

Önemli Açıklama (Lütfen Okuyunuz)

***Bitkisel olarak sunulan ve/veya bitkisel ürün adı altında piyasada bulunan tüm ürünler (yağlar veya besinler) her ne kadar sağlıklı olduğu düşünülse de kullanmadan önce mutlaka ürünü araştırıp net bilgiler alınız ve bir doktora veya uzmana danışınız. Bu bitkilere karşı bir alerjiniz olabilir veya istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Makalede bulunan bilgiler tavsiye amaçlıdır, kullanılıp kullanılmaması ve olabilecek herhangi bir sonuca ait tüm sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bir önceki yazımız olan Kuru Ciltler İçin Doğal Malzemelerle Maske başlıklı makalemizde bakım, cilt ve kuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM