Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? 

Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? 

Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? En çok kullanılan, sosyal medya uygulamalarından olan Whatsapp son yeniliğiyle, tüm kullanıcılarının beğenisini kazandı. Önceden sadece sesli arama yapabildiğimiz Whatsapp’tan artık görüntülü görüşme de yapabiliyoruz. Peki Whatsapptan görüntülü arama nasıl yapılır ? Birçok whatspp kullanıcısı, bu yeni özelliği çok beğendi. Özellikle uzaktaki yakınlarıyla görüntülü görüşme yapmak isteyenlerin, en sık kullandığı görüşme Whatsapp üzerinden yapılıyor. Facebook’un diğer bir uygulaması olan Facebook, Messenger üzerinden de görüntülü arama yapabilmek mümkün.

1 milyardan fazla indirilme rakamına ulaşmış olan, konuşma, mesajlaşma, medya gönderme ve artık sesli ve görüntülü görüşme yapabilme özelliğine sahip Whatsapp telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. GSm operatörünüzün sağladığı internet veya wi-fi bağlantısıyla whatsappı ve bütün bu özelliklerini herhangi bir ek uygulama olmadan ve ücret ödemeden yapabilirsiniz. Whatsapp görüntülü arama, internet kotanızı harcayacağından, dikkatli kullanmalısınız.

Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? 

  1. Whatsapp programını açın.
  2. Görüntülü görüşme yapmak istediğiniz kişiyi seçin
  3. İsimin hemen yanında bulunan telefon işaretine tıklayın.
  4. Görüntülü arama başlat seçeneğini seçin.

Bir önceki yazımız olan  Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir? başlıklı makalemizde Apple, Apple music ve apple music uzaktan nasıl yönetilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM